TOP! Navštivte Nízké Tatry!

on .

Co se Vám vybaví, když se řekne Nízké Tatry? Jedná se o pohoří a krajinnou oblast nacházející se na Slovensku. Celá oblast je chráněna jako Národní park Nízké Tatry. Většinu jeho území tvoří stejnojmenné pohoří. Nejvyšší horou je Ďumbier (2043 m).

apartmány nízké tatry

V Plzni roste gigant

on .

A to gigant nebývalých rozměrů, který nabídne více než 38 200 m2 prostor, které budou rozčleněny mezi osm moderních administrativních budov. Atraktivní lokalita širšího centra Plzně poskytuje výbornou dopravní dostupnost a to nejen automobilem, ale především městkou hromadnou dopravou - zastávky se nachází přímo před objektem.  Fabrika nebude úzce zaměřena pouze na pronájem kancelářských prostor pro plzeňské firmy, ale nabídne prostory i pro firmy zabývající se výzkumem a vývojem, obchodem či službami.

 

Co si představit pod zkratkou SEO?

on .

Optimalizace pro vyhledávače, zkráceně SEO je sbírkou rad a doporučení, které uživatele navádí jak upravit web tak, aby se ve výsledcích vyhledávání objevovala na předních pozicích. Hned na úvod je důležité zmínit, že SEO se nedělá pro roboty vyhledávačů, ale pro uživatele. Být za každou cenu na prvním místě na nerelevatntní slovní spojení je spíše na škodu. Hlavním cílem je přivedení relevantních návštěvníků, snížení míry odchodu ze stránek, zlepšení viditelnosti značky na internetu, zvýšení konverzního poměru či zisku. A v čem tedy spočívá SEO? Především v úpravě on-page faktorů, získávání kvalitních externích odkazů, práci s klíčovými slovy, správě meta popisků a meta tagů. Pokud vám tyto pojmy zamotaly hlavu, klidně se můžete obrátit na SEO odborníky nejen z Prahy. Dejte si však pozor, ať nenaletíte SEO šamanům, kteří naslibují hory doly a kýžených prvních pozic dosáhnou nekalými praktikami.

Je označení sídla povinné?

on .

Označení sídla firmy je povinné pro všechny firmy a proto byste měli mít své sídlo i vy řádně označené, pokud nechcete mít problémy s kontrolními orgány.

Není ale označení jako označení. Pro účely vyhovění zákonných předpisů postačí označení vytisknuté na papíře a přilepené na dveřích vaší kanceláře nebo vchodových dveřích budovy. Pokud ovšem chcete působit seriózněji, zvolte označení sídla firmy, které je nápaditější a výraznější. Můžete si nad vchod do vaší firmy umístit plastický nápis, kovový nápis nebo třeba led nápis. Nejedná se o záležitost, která by nějak závratně hnula s vaším rozpočtem, proto tento nápad neodsuzujte hned na počátku.

Proč stojí za to kupovat zlato?

on .

 Jestli nevíte, proč a jak na to, řekneme vám to. Zlato je komodita, která si udržuje svou cenu. Drobné výkyvy ceny zaznamenává, když je ekonomická či politická situace ve světě nestabilní. Ale i když už nejsou peníze kryty zlatem, tak se stále vyplatí mít jistotu a nakupovat zlaté slitky. Slitky jsou výhodnější než mince, protože u mincí se připlácí za ražbu apod.

Pokud se tedy nechcete strachovat, zásobujte se zlatem.

 

Pracovní prostředí a jeho vliv na výkon

on .

Pracovní prostředí ovlivňuje to, jak produktivní jsme. Určitě jste zažili na vlastní kůži, že jste v prostředí, které vám nevyhovovalo nemohli napsat ani řádku, nedokázali se soustředit nebo vám běžné úkoly trvaly abnormálně dlouho. Prostředí dokáže produktivitu podpořit nebo úplně zničit.

macbook-606763 960 720Naštěstí žijeme v době líbivého čistého designu a máme na výběr ze spousty moderních kancelářských budov. Chtěli byste najít moderní kanceláře k pronájmu v Praze? Tak klikněte na tento link a nechte se vlákat do náručí profesionálů ze společnosti JLL, kteří mají v hledáčku všechny moderní kancelářské prostory, ještě předtím než se zkolaudují.