Apartmány ANIČKA, jasná volba!

on .

Patříte-li do skupiny vášnivých turistů a milovníků krás přírody, neváhejte navštívit stylové apartmány Anička v Nízkých Tarách, které ohrmují svým nádherným výhledem na Chočské vrchy a Západní Tatry. Na své si přijdou jak rodiny s dětmi, tak turisticky naladěné skupiny přátel.

apartmány nízké tatry

Anička svým hostům nabízí pět stylových apartmánů, které jsou rozmístěny ve dvou objektech. Každý z apartmánů je vybaven televizorem se satelitním příjmem, vlastním kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, co víc si můžete přát.

Zajímavé jsou také typy na výlety, kterých je v okolí více než dost. Tak například můžete vyrazit poznávat krásy vodní nádrže Liptovská Mara nebo malebné prostředí Roháčů. Pokud by Vás přiroda již nudila, respektive vaše děti, můžete si je udobřit návštěvou jednoho ze dvou aquaparků, Gino Paradise Bešeňová nebo Tatralandia.

Pokud zrovna nikam nevyrazíte a zůstanete v areálu apartmánů Anička, nudou zcela jistě trpět nebudete, můžete si totiž užít příjené chvilky na částečně oploceném pozemku se zastřešenou terasou. Na terase jistě využijete posezení s krbem a vnějším ohništěm. Po náročném dnu v terénu můžete načerpat síly v sauně.