Vysokozdvižná plošina

on .

Vysokozdvižné vozíky a plošiny hrajú obrovskú úlohu pri práci v sklade, výrobných spoločnostiach, skladovanie materiálu a väčších veľkoobchodoch, dopravných spoločnostiach a distribučných centrách.

Výsledek obrázku pro Vysokozdvižná plošina

Vytápění průmyslové haly – co to přinese?

on .

Průmyslové haly by měly být nejen dobře odvětrané, ale rovněž by jim nemělo chybět ani vhodné
vytápění. Ve většině výroben nebo skladovacích prostor je nutné vytvořit vhodné prostředí ať už pro
pracovníky nebo pro skladované materiály, případně zboží.

Chcete optimalizovat svůj web sami? Zkuste to!

on .

Máte pocit, že potřebujete zvýšit návštěvnost na vašem webu, ale nechce se vám investovat do SEO optimalizace v Brně? Pak se zaměřte na seriál o kvalitním SEO. Není vyloučené, že vy si sami zvládnete udělat SEO stejně kvalitně jako odborníci. Jediné, co pro vás bude náročnější, jsou offpage odkazy a tvorba linkbuildingu, který není zas až taková legrace. Musíme mít kontakty, vědět kam vaše cílová skupina chodí a jak se chová.

jak na SEO

Drony? Ty co zabíjí lidi?

on .

Když se v televizních novinách zmíní slovo dron, je to většinou v negativním smyslu. Něco jako že "dron byl sestřelen" nebo "drony bombardovaly civilisty". Bohužel jsem drony jak součástí rozvědkové špionáže všech světových mocností, tak jsou to také velmi pěkné a solidně funkční hračky. Princip, na kterém rádiově konrolované drony fungují, je však velmi nebezpečný. Jakmile se něco ovládá skrze rádiové vlny, dochází k problémům. Nedbalostí se může narušit signál někomu jinému a někdo má zase problém s drony s kamerami, protože si myslí, že přichází o soukromí. Takže pokaždé, když pošleme dron do vzduchu, vystavujeme se nebezpečí, že nám ho zničí buď někdo jiný nebo ho my zničíme někomu jinému. Jinak je to ale parádní výmysl, který se musí jenom technologicky poladit.

Proč vložkovat komín?

on .

vložkování komínů Zlín

Nač vložkovat komín? Možná se ptáte, jestli je vložkování nutnost a nebo je to spíše jen přežitek, který vám přináší jen další práci. Bohužel pokud vlastníte komín, který není zrovna nově postavený, nejspíš se vyvložkování nevyhnete. Ale nemusí vám to přinášet hrůzu a stres, dělá se to kvůli tomu, aby se vám žilo lépe a bezpečněji. Proč se do toho pustit?

Jak zaujmout vyhledávač?

on .

Mnoho lidí tvrdí, že SEO v Olomouci je mrtvé. Ale rozhodně to není pravda. Vždyť se stačí podívat do analytics a zjistit, odkud vám jde většina návštěvnosti – právě z organického vyhledávání (tedy pokud náhodou necpete do online reklamy miliony). Ovšem to, co se v SEO změnilo, je přístup vyhledávačů. Už není tak jednoduché je zaujmout. Jak to tedy udělat tak, aby vás Google a český Seznam zaznamenali?

kosáček SEO

Průmyslové značení do hal

on .

Průmyslové značení neznamená pouze "lajnování" vyměřených cest pro paletáře. Jedná se o komplexní soubor bezpečnostních značení, které jak informují, tak varují či přikazují. Na toto značení se používají buď akrylátové barvy, epoxidové barvy či MMA barvy. Nejvíce se dbá na značení u regálů. Ty se označí již na podlaze, aby měly přesnou pozici. Vyznačeny jsou i legendy a mapy přímo na nich, aby nedošlo k dezorientaci. V neposlední řadě je také žlutočerně vyznačen sebemenší kout, na který by mohl člověk při nepozornosti narazit. Modernou jsou pak označeny recyklační pytle na konci uliček. Každá ulička bývá patřičně vyznačena. Možná se to zdá složité, naučit se, co všechny bezpečnostní průmyslové značení znamenají, ale ve finále to může zamezit katastrofálním důsledkům - když půjdeme do extrémů, klidně to zabrání vyhoření celé průmyslové haly.

Tercoplast polykarbonát

on .

Polykarbonát patří mezi oblíbený stavební materiál. Pokud hledáte něco, co má výborné tepelně izolační vlastnosti, pak určitě zvolte komůrkový polykarbonát. Díky tomu, že se skládá z více stěn, tak uchovává v sobě vzduch, který je perfektním izolačním materiálem. Navíc díky vysoké propustnosti skla se často využívá jako světlík nebo rovnou jako tabule do oken. Vybrat si můžete ze 3 barev – čirá, mléčná nebo kouřová hnědá.
Využití polykarbonátu je opravdu široké. Například netradiční využití polykarbonátu je reklamní průmysl a marketingová oddělení firem. Takže s polykarbonátem můžete opravdu vyrobit spoustu výrobků, které využijete kdekoliv. Díky odolnosti můžete využít tento materiál i na venkovní použití. Takže polykarbonát od Tercoplastu je určitě nejlepším řešením pro vaše stavební použití.

Standard litinových elektromotorů

on .

Litinové elektromotory jsou nejoblíbenější variantou kostry elektromotoru. Mají také přesnou specifikaci ideálních parametrů. Jsou to trojfázové nízkonapěťové motory s kotvou nakrátko s označení KEM. Výkon by neměl přesahovat 355 kW, přičemž může pracovat už od výkonu 0,7 kW. Účinnost se stabilně neliší od IE2, avšak i IE3 je možné. Ideální frekvence je 50 Hz. Izolační systém je výhradně kategorie F. Co se týče oteplení vinutí, tak se zde setkáme s třídou B pro trvalé zatížení S1. Prohlédněte si stránky renomovaného výrobce elektromotorů - firmy AZ Elektromotory Brno!

Firma Tennis EQ

on .

Znáte firmu Tennis EQ? Svou výrobu zaměřují hlavně na pohledové a stínící plachty, tenisové zástěny, pohledové a stínící sítě a reklamní tenisové plachty, které se instalují na tenisové kurty. Chcete-li se dostat do podvědomí veřejnosti a vytvořit si nenásilnou, ale přitom efektivní reklamu, pak jsou reklamní plachty na tenisových kurtech, plotech či stěnách budov ideálním řešením. Můžete si vybrat z mnoha materiálových i barevných provedení, je to jen an vás!