Lék na bolest zad: čínská medicína

Napsal Jiří Knížka on . Posted in Krása a zdraví

Pokud Vás trápí bolest zad, tak si buďte jisti, že v tom nejste sami. Tento druh bolesti totiž patří k deseti nejčastějším důvodům, proč lidé vyhledají lékařskou pomoc. V globále lze říct, že s pocitem bolesti v zádech se setkalo až 80 % dospělých. Přesná definice hovoří, že záda jsou zadní část trupu obratlovců ohraničená nahoře šíjí a rameny a dole hýžděmi.

Přírodní léčba lupenky funguje

Napsal Jiří Knížka on . Posted in Krása a zdraví

Dnes se podíváme na využití přírody v kontextu s léčbou lidských onemocnění. Zejména se bude jednat o kožní onemocnění psoriáza, tedy obecněji známá pod pojmem lupénka. Tento článek by Vás neměl odradit od léčby v ordinacích specializovaných lékařů, ale pouze Vás seznámí s možností doplňkové léčbu, na to je třeba pamatovat!

Akupunktura ve Zlíně patří do rukou lékařů

Napsal Jiří Knížka on . Posted in Krása a zdraví

Akupunktura pochází z tradiční čínské medicíny. To, že se rozšířila do všech koutů světa nemůže znamenat nic jiného, že může pomoci od mnoha problémů rozlišných lidí. Akupunktura Zlín je zářivým příkladem expanze této léčebné metody. V dnešní době se začíná mluvit o tzv. psychosomatických nemocech, které stojí za řadou každodenních zdravotních problémů.

Důležité je nespoléhat na pochybné kliniky, které těží jen z rostoucí obliby akupunktury a nižších cen. Akupunkturu ve Zlíně provádí renomovaná lékařka přímo v centru polikliniky. Astma, alergie a další "neléčitelné" nemoci, které se běžnými léky jen utlumují, se mohou stát vaší minulostí. Vždy je potřeba opatrnosti a akupunkturu ve Zlíně vyhledávejte jen tam, kde váš zdravotní stav a následnou léčbu zhodnotí lékaři se zkušenostmi.

Zábava pro děti i dospělé

Napsal Jiří Knížka on . Posted in Krása a zdraví

Moderní město se neobejde bez pořádného hřiště, kde by se zabavili jak ti nejmenší, tak i jejich rodiče. Víceúčelové hřiště je přesně to, co tyto parametry splňuje. Děti mohou využít průlezek, kolotočů, či pískovišť, zatímco jejich rodiče si mohou zahrát kopanou, volejbal, basketbal a různé další hry. Další možností je využít taková hřiště jako posilovnu. Takovou možnost ocení zejména dospívající.
Víceúčelové hřiště přesně podle představ dokáže zrealizovat společnost Gold Return s.r.o., která se na tuto oblast zaměřuje. Její specializací jsou také renovace umělých povrchů, mezi něž spadá údržba tartanu, umělého trávníku a jiné. Dokáží se postarat také o opravy sportovního oplocení a mantinelů. Vše s potřebnou kvalitou. Už máte vybráno, kde bude stát nové hřiště?