TOP! Navštivte Nízké Tatry!

on .

Co se Vám vybaví, když se řekne Nízké Tatry? Jedná se o pohoří a krajinnou oblast nacházející se na Slovensku. Celá oblast je chráněna jako Národní park Nízké Tatry. Většinu jeho území tvoří stejnojmenné pohoří. Nejvyšší horou je Ďumbier (2043 m).

apartmány nízké tatry

Rozhodli jste se před nadcházejícím létem, že letos se k moři nepojede, ale zamíříte k našim sousedům, dokonce bratrům na Slovensko? Vlastně proč ne, Slovensko je stejně malebné, dokonce i malebnější než Česká republika díky majestétnému pohoří Tatry. Pokud hledáte vhodné apartmány v Nízkých Tatrách, Anička je to pravé!

 

Nemějte strach nadstandardně vybavené apartmány Anička Vám poskytnou náhradní domov mezitím, když budete objevovat krásy našich sousedů na Slovensku. Vybrat si může z pěti stylových apartmánů, které se nachází ve dvou objektech. Na své si u nás přijdou jak rodiny s dětmi, tak zamilované páry nebo pracovní kolektivy. Apartmány jsou vybaveny televizory se satelitním příjmem, vlastním kuchyňským koutem, každý apartmán má také vlastní sociální zařízení.

 

Pokud se rozhodnete pro Aničku, tak kromě výletů si užijete pohodové chvilky na částečně oploceném pozemku se zastřešenou terasou s krbem a vnějším ohništěm. Pro nejměnší hosty je připraveno hřiště s prolézačkami, skluzavkami, trapolínkou a malou lezeckou stěnu. A pozor! Po náročném dnu v terénu můžete načerpat síly sauně.