Jak vybrat traktorové pneumatiky levně?

on .

traktorové pneumatiky levně

Vybrat kvalitní traktorové pneumatiky levně je nelehký úkol. Vybrat kvalitní, levné a funkční pneumatiky na traktor je mnohem těžší než vybrat pneumatiky na osobní automobil. Je kladen důraz na jakost, účel použití pneumatik v terénu, druh dezénu, materiál a celkovou koncepci gumy. V dnešním článku vás provedeme tím, jak správné pneu na traktor vybrat.

Budete-li vybírat pneumatiky na traktor, zaměřte se na velikost a účel traktoru či jiného zemědělského stroje. A v neposlední řadě je důležité, kolik chcete do nových pneumatik investovat. Pokud nebudete traktor používat ke speciálním úkonům, jako je průjezd příkopy u silnic apod., vystačíte si s klasickými traktorovými pneu. Nemusíte investovat do speciálních variant.

Než si pneumatiky koupíte, je dobré porovnat si nabídky výrobců. Uděláte si přehled v cenách i celkově v nabídkách. Je rozdíl mezi radiálními a diagonálními pneumatikami. Dále jsou k dostání ještě nosné, zátěžové a záběrové pneu do náročného terénu. U traktoru se navíc rozlišují pneumatiky přední a zadní.

Chcete-li si koupit traktorové pneumatiky levně, doporučujeme zhlédnout nabídky internetových obchodů.